top of page

VISANDIÕHTU

Olete kutsutud igal kuul toimuvale Umbra ateljee visandiõhtule mille eesmärgiks on arendada kõigi külastajate käelisi oskusi 5-15 minuti visandite(krokiide) joonistamisega.

Sketching studio

Visandamisõhtu on mõeldud kõigile, nii noortele, kui vanadele ning varasem kokkupuude joonistamisega pole vajalik. Kohapeal pakume Teile snäkke, muusikat ja joonistamiseks vajalikke vahendeid. 

360_F_43309297_oWuO8t0n3rynYzbmYPxFxqPBVADNXqmB.jpg

Visandamise käigus õpib visandaja laskma lahti hirmust ning joonistamine hakkab muutuma üha naturaalsemaks tegevuseks. Selleks, et visandamine oleks meeldivam tuleb ennast selleks vaimselt ette valmistada. Oluline on minetada igasugused eelarvamused. 

PXL_20231017_161843679.MP.jpg

„Joonistama õppimine on tegelikult nägema õppimine, täpsemalt, õigesti nägema, ning see on palju enamat, kui vaadata lihtsalt silmadega.“

- Kimon Nicolaides

Krokiide loomisel on oluline hetke tabamine täpselt sellisena nagu see sulle tundub. Pole hullu kui mõni joon läheb valesti. Proovi kohe uuesti ning õpi ennast armastama sellisena nagu sa oled. Samuti ära võrdle ennast teiste visandajatega- sina oled sina!

Alusta oma kunstilist teekonda siit !
Vali pileti tüüp

Suur tänu, vastame peagi.

bottom of page