top of page

NUTIFOTO KURSUS

Selle kursuse raames õpime kuidas kasutada taskus olevat telefoni nagu professionaalne fotograaf. Udused ja halva kompositsiooniga pildid on nüüdsest minevik. Kasutades lihtsaid ja kiiresti omandatavaid võtteid muudame oma galerii imetlusväärseks kunstiteoseks.

Traveling

Nutifoto kursuse eesmärk on ilma abivahendeid kasutamata tabada kvaliteetseid ja lummavaid fotosid igas olukorras. Olgu selleks siis sünnipäev, reis või lummav loodusvaade.

_20170715_173856.JPG

Kõik selles kursuses omandatav on lihtsalt arusaadav ka siis, kui sa ei tunne fototermineid ja oled siiamaani pildistanud vaid kaamera rohelises režiimis, nutitelefoniga või ei ole varem ühtegi kaamerat kätte võtnud. Mis kõige parem – heade piltide tegemiseks ei pea sul tingimata olema suurt peegelkaamerat või hübriidkaamerat. Piisab ka taskus olevast nutitelefonist.

_20170712_200421.JPG

„Sinu tehtud fotod jäädvustavad su elu neile kellel on mahti seda tõeliselt vaadata.“

- Paul Strand

Lisaks nutitelefoni kasutamisele ja fotograafiaalaste baasteadmiste omandamisele õpime koduste vahenditega fotosid ka lavastama. Seame ülesse väikese fotonurga ning teeme teineteisest mõned meeleolukad portreed.

Kursuse kogumaht on 4h.

Alusta oma kunstilist teekonda siit !
Vali pileti tüüp

Suur tänu, vastame peagi.

bottom of page