top of page

L, 07. nov

|

Umbra

Umbra Maalistuudio

Kuutasu: 125€ inimese kohta. Töö käigus õpime traditsioonilisi maalimeetodeid ning keskendume värviteeoriale, erinevate pindade eristamisele, valgusele/varjule ja kujutatava üldistamisele. Paralleelselt maalimisele tegeleme ka joonistamise ja visandamisega.

Registration is Closed
See other events
Umbra Maalistuudio
Umbra Maalistuudio

Time & Location

07. nov 2020, 13:00 GMT +2

Umbra, Munga 8, Tartu, Estonia

About the event

Maalistuudios kasutatavateks töövahenditeks on söepulgad, grafiit, pastellid, kriidid, skalpell, liivapaber, palett, õli- ja akrüülvärvid, pintslid, molbert, kittel, lahusti-/veetops, tärpentin, vesi, kustukad, visandiplokk, paletinuga, puhastuslapid, peegel, lõuend ja paber .

Esimestel kuudel omandab õpilane silma järgi isiklikke fotosid ja meistrite töid kopeerides baasteadmised realistlikust maailma kujutamisest. Edaspidiselt tegeleme üha rohkem ruumis asetsevate objektide ja isikute kujutamisega.

Maalistuudio eesmärgiks on arendada õpilase kunstilise eneseväljenduse oskust ning luua eeldused iseseisvaks loominguliseks tööks. Ideaalne lahendus kunstikooliks valmistujatele ning inimesele kes soovib maandada argipäevast kogunenud stressi.

Share this event

bottom of page