top of page

L, 12. nov

|

Tartu

Heliteraapia seanss Umbra ateljees

Kõigile, kes on stressis, kõigile teraapiahuvilistele ja kõigile ülejäänutele - Umbra kutsub heliteraapiasse!

Registration is closed
See other events
Heliteraapia seanss Umbra ateljees
Heliteraapia seanss Umbra ateljees

Time & Location

12. nov 2022, 12:00 – 14:00

Tartu, Munga 8, 51005 Tartu, Estonia

About the event

12. Novembril kell 12 toimub Umbra ateljees heliteraapia seanss, mis aitab vabaneda stressist ning lõõgastab nii emotsionaalselt kui füüsiliselt. Helide vibratsioonid täidavad osaleja täiesti uut moodi energiaga, mis ühendab ta oma alateadvusega ja soodustab loomingulisust.

Töövahenditena kasutatakse peamiselt Tiibeti helikausse, kaasatakse ka Koshi kellasid ja zvongo trummi.

Terapeudist: Merike Mõttus tegeleb teraapiaga aastast 2014, ta on lõpetanud EMTA muusikateraapia kursuse ning kuulub Eesti Muusikateraapia ühingu juhatusse. Igapäevaselt tegutseb Merike Valgas Tarbatu Tervisepargis loovterapeudina ning Valga Jaanikese koolis muusikaõpetaja ja -terapeudina. Heliteraapiale on ta keskendunud viimased kaks aastat. Heliteraapiat soovitab ta just selle rahustava toime pärast. Hea uus kogemus ja sissejuhatus teraapiamaailma garanteeritud!

Mis täpselt toimuma hakkab? Seansi alguses tutvustatakse põgusalt heliteraapiat, seejärel algab umbes 1,5 tunnine seanss, mille vältel tekitab terapeut helivibratsioone. Osaleja ainus roll on tulla seansile avatult ja eelarvamusteta. Pärast teraapiaseanssi saab ka ise instrumentidega tutvuda ja terapeudilt lisaküsimusi küsida.

Saab teed ja snäkke!

Kaasa oma padi, soovi korral pleed ja matt! Osalustasu 17€

Kuna osalejate arv on väga piiratud, anna oma tulekust teada siin: https://bit.ly/3QyOBUYv

Share this event

bottom of page